Pozwól nam
o siebie zadbać

Dobre samopoczucie i poczucie szczęścia możemy osiągnąć tylko wtedy, gdy uda nam się wypracować stan wewnętrznej równowagi. Współczesny świat pędzi naprzód, a my jesteśmy coraz bardziej zabiegani, zestresowani, wciąż obciążani nowymi zadaniami, zarzucani informacjami. Coraz częściej odczuwamy zmęczenie – fizyczne i psychiczne. Coraz trudniej jest nam się wyciszyć, zrelaksować, poczuć spokój. Właśnie dlatego powstała Casada.

O firmie

Image

Casada narodziła się w 2000 roku w Niemczech. Jej założycielem jest Jakob Radtke, sprawujący obecnie funkcję CEO w siedzibie głównej firmy, znajdującej się w miejscowości Paderborn.
Od początku swego istnienia Casada była skupiona na poszukiwaniu i rozwijaniu produktów, które pomogą ludziom odzyskać wewnętrzną równowagę - pomogą zadbać o dobre samopoczucie psychiczne oraz usprawnić kondycję fizyczną. Ten cel przyświeca nam do dziś. Marka Casada Health & Beauty jest obecna w całej Europie, w Azji, a od 2015 roku również w Stanach Zjednoczonych.
W Polsce marka pojawiła się w roku 2007. Siedziba główna mieści się w Gorzowie Wielkopolskim, a w większych miastach Polski sukcesywnie powstają nasze oddziały i salony firmowe.
Obecnie możemy pochwalić się pięknymi salonami sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim i w Białymstoku. Posiadamy również trzy gabinety Casada Medical w jednostkach służby zdrowia - w tym w popularnym Sanatorium Agat w Cieplicach.